Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi z pasją, dla których profesjonalizm to priorytet. Dzięki nam Twoja firma może stać się bardziej atrakcyjna w oczach klientów.

Wyróżniamy się na tle konkurencji, ponieważ korzystamy z narzędzi do analiz, które pomagają nam podejmować świadome decyzje co do tonu, stylu oraz struktury naszej pracy.

Dzięki temu nasze treści są dopasowane do Twoich potrzeb i przyjętych strategii. To co tworzymy nie tylko dobrze wygląda ale przede wszystkim działa. Skontaktuj się z nami już teraz a my napiszemy przyszłość Twojego biznesu.

Nasz zespół

W skład naszego zespołu wchodzą:


Maciej Ziegler – inż. informatyk, właściciel firmy. Konsultant / właściciel SukcesStudio.pl

Główny konsultant agencji, organizacja pracy agencji, kontakt z klientami, ustalenie strategii. Doraźna pomoc.

Kontakt: maciek@SukcesStudio.pl lub 603-822-828

Karol - główny administrator

Karol Ziegler – administrator systemów komputerowych – zajmuje się administracją stron internetowych, kontami e-mail, dostępami do stron i zasobów. Do jego zadań należy również całodobowy monitoring stron, update systemów, backup, aktualizacje stron.

Karol odpowiada za poprawne działanie stron klientów, ich nadzór wspomaga pozostałe osoby w codziennej pracy.

Kontakt: karol@SukcesStudio.pl

Julia

Julia Saweczko – copywriter i PM (project manager) – zajmuje się pisaniem treści tekstowych. Julia sprawdza również artykuły innych copywriterów pod kątem ich zgodności z wymaganiami SEO, oraz standardami wprowadzanymi w naszej firmie.

Kontakt: julia@SukcesStudio.pl

Barbara Kapusta – copywriter – zajmuje się pisaniem artykułów, opisów, tekstów reklamowych.

Kontakt: basia@SukcesStudio.pl

Kacper

Kacper Misiura – analityk systemowy – zajmuje się analizą danych na obsługiwanych przez nas stronach, przygotowuje co miesięczne raporty dla klientów. Przygotowuje analizy stron klientów i ich konkurencji pod kątem fraz kluczowych i przygotowania dalszych strategii marketingowych.

Kontakt: kacper@SukcesStudio.pl

Co robimy?

Tworzymy treści do stron i sklepów internetowych oparte na analizach SEO, dzięki którym one rosną. Z zaangażowaniem dbamy, by treści, które tworzymy były jak najlepiej zoptymalizowane pod katem SEO i przyciągały uwagę coraz większej liczby potencjalnych odbiorców. Od analizy statystyk po skuteczną strategię komunikacji – nasza agencja oferuje kompleksową pomoc, byś mógł osiągnąć cele w świecie internetowej ekspozycji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w budowaniu marki, zwiększaniu zasięgu czy rozwoju kanału na YouTube – jesteśmy tutaj, by Ci pomóc.

Zobacz naszą ofertę:

Copywriting i Content Marketing

Copywriting i Content Marketing – z nami jak najbardziej!

Copywriting to nasza siła. Poszukujesz wsparcia i profesjonalizmu? Jesteśmy gotowi stać u boku Twojej firmy. Poznaj nas i naszą ofertę.


Analityka internetowa.jpg

Pokaż kotku co masz w środku 😉

Analiza pomaga podejmować lepsze decyzje, poprawia efektywność, identyfikuje problemy i pozwala osiągać cele. Pomożemy Ci, zgłoś się do nas.


Poprowadzimy kanał Youtube dla Twojej firmy

Profesjonalne prowadzenie kanału YouTube? – zapraszamy

Kanał YouTube zapewni ci dostęp do ponad 20 milionów użytkowników w Polsce i ponad 2 miliardy widzów na świecie! Czy chcesz ich jako klientów?

Potrzebujesz wsparcia z kontem na YouTube? Od tego jesteśmy, zapoznaj się z naszą ofertą, na pewno nie pożałujesz.