W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie cyfrowym, obecność online jest nie tylko pożądana, ale wręcz niezbędna dla sukcesu każdej firmy. Nasza agencja contentowa rozumie te wyzwania i oferuje kompleksowe rozwiązania, które pomagają naszym klientom wyraźnie wyróżnić się w cyfrowym krajobrazie.

Zdajemy sobie sprawę, że często nasi klienci nie mają czasu na tworzenie treści na swoje strony internetowe (blog firmowy) i media społecznościowe. Współpracując z nami mają zapewnione to, że w ustalonym czasie pojawiają się odpowiednie wpisy na stronach internetowych czy publikacje w mediach społecznościowych.

Przygotowujemy treści do:

  • strony internetowe
  • blog firmowy
  • fanpage
  • profil Linkedin
  • profil Instagram
  • treści na YouTube – zarówno video, jak i treści tekstowe

Konfiguracja analityki na stronie internetowej

„Aby móc czymś zarządzać, trzeba to coś mierzyć” (What’s measured, gets managed)

Peter Drucker

Zanim zaczniemy współpracę z klientem prosimy o dostępny do danych analitycznych ze strony internetowej klienta.

Dosyć często zdarza się jednak, że nasi klienci nie posiadają wdrożonej analityki na swojej stronie. W tym wypadku możemy sami zainstalować podstawowe narzędzia analityczne Google m.in:

  • Google Search Console
  • Google Analitycs – GA4
  • Google Tag Manager

W przypadku sklepów obowiązkowym narzędziem jest też Google Merchant Center.

Jeżeli jest prowadzony blog na stronie warto tez skorzystać z Google Publisher Center.

Cena takiej usługi w zależności od stopnia rozbudowania strony waha się od 500 zł do 7500 zł. W każdym przypadku cena ta jest ustalana indywidualnie z klientem.

CENNIK TWORZENIE CONTENTU

W prawdzie naszą klientką jest wróżka, jednak nie korzystamy ani ze szklanej kuli, ani z innych jej umiejętności do tego aby zgadnąć to, co ludzie szukają w Internecie. Stąpając twardo po ziemi, korzystamy z narzędzi analitycznych i specjalnego oprogramowania do analiz, dzięki któremu na podstawie konkretnych danych wiemy na jakie tematy, frazy kluczowe powinny powstawać treści naszych klientów, aby dzięki nim docierali oni do swoich klientów.

To co robimy wyraźnie wyróżnia nas na tle konkurencji:

AgencjaContentowa.pl - co nas wyróżnia na tle konkurencji
AgencjaContentowa.pl – co nas wyróżnia na tle konkurencji

Jak to robimy że to działa? Stworzyliśmy proces tworzenia treści który się u nas sprawdza. Zobacz jak wygląda cały proces powstawania treści:

Procedura przygotowania artykułu - wpisu na stronę internetowa
Procedura przygotowania artykułu – wpisu na stronę internetowa

Jak wygląda to w praktyce:


Social Media, które obsługujemy
Social Media, które obsługujemy

Na początku każdego miesiąca klient dostaje raport analityka dotyczący efektów pracy. Na podstawie tego przygotowujemy plan treści na następne tygodnie.


CENNIK ANALITYKA INTERNETOWA

Nasza oferta to nie tylko lista pozycji na papierze, to przede wszystkim zbiór starannie wyselekcjonowanych rozwiązań, które mają za zadanie spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania. To mieszanka wiedzy, doświadczenia i pasji, która tworzy solidną podstawę dla naszych działań.


CENNIK CONTENTU VIDEO

Poprowadzimy kanał Youtube dla Twojej firmy

YouTube dla firm

Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania kanałem YouTube dla Twojej firmy, od stworzenia nowego kanału od podstaw, poprzez optymalizację i poprawę istniejących kanałów, aż po pełne prowadzenie kanału firmowego.
Nasz zespół specjalistów zajmie się wszystkim: od strategii treści i produkcji wideo, przez SEO i promocję, aż po analizę wyników i dostosowanie działań do osiągnięcia maksymalnych efektów.
Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby wzmocnić swoją markę i osiągnąć sukces dzięki YouTube.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w przycisk poniżej.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi z pasją, dla których profesjonalizm to priorytet. Dzięki nam Twoja firma może stać się bardziej atrakcyjna w oczach klientów.

Wyróżniamy się na tle konkurencji, ponieważ korzystamy z narzędzi do analiz, które pomagają nam podejmować świadome decyzje co do tonu, stylu oraz struktury naszej pracy.