Copywriting to proces tworzenia tekstów reklamowych, marketingowych i promocyjnych, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę odbiorców i skłonić ich do podjęcia pożądanej akcji – zakupu lub skorzystania z usługi. Ten element strategii pozwoli Twojej firmie efektywnie budować markę, zwiększać zasięg i angażować klientów.

Nasza oferta

Nasza firma skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości efektywnych rozwiązań, które pomogą wyróżnić Twoją firmę na rynku online. Wierzymy, że oferta usług content marketingu pozwoli Twojej firmie osiągnąć wyższy poziom zaangażowania klientów, większą widoczność w internecie oraz wzrost sprzedaży. Nasz zespół ekspertów jest gotowy współpracować z Tobą i dostarczyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

Tworzenie treści tekstowych i artykułów:

Copywriterzy przygotują dla strony Twojej firmy unikatowe treści tekstowe i artykuły, dostosowane do Twojej grupy docelowej, aby przyciągały potencjalnych klientów i budowały zaufanie do Twojej marki.

Strategie Content Marketingowe pod Lejki Marketingowe na Stronie WWW:

Pomożemy Ci opracować strategię content marketingową, która skupi się na dostarczaniu właściwych treści na odpowiednich etapach lejka.

SEO – analiza i optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych:

Pozycjonowanie, wyszukiwanie słów kluczowych SEO. Analitycy i eksperci SEO zadbają o optymalizację treści, aby Twoja strona osiągała wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Monitorowanie Efektywności i Raportowanie:

Monitorujemy wyniki działań marketingowych i dostarczamy Ci szczegółowe raporty.

Copywriting – Co dzięki temu zyskasz?

Dzięki copywritingowi mas szansę podbić swoją firmę wśród konkurencji
Dzięki copywritingowi mas szansę podbić swoją firmę wśród konkurencji
Profesjonalny wygląd strony:

Copywriterzy pomagają w tworzeniu profesjonalnych i zgodnych z zasadami marketingowymi treści, które reprezentują markę w najlepszym świetle. Dzięki dobrym tekstom Twoja firma ma szansę jeszcze bardziej urosnąć w oczach innych.

Przyciągające uwagę treści:

Dzięki analizie wyszukiwań dobieramy treści związane z ofertą, które są najbardziej pożądane i poszukiwane, dzięki czemu więcej osób z góry lejka sprzedażowego trafi na stronę.

Dopasowane treści do grupy docelowej:

Dokładamy wszelkich starań by poznać grupę docelową firmy i dostosować treści do jej preferencji i potrzeb. Trafne treści, które odpowiednio docierają do klientów, mogą wpłynąć na budowanie lojalności wobec marki.

Oszczędność czasu i wysiłku:

Zatrudnienie Copywriterów pozwala firmie zaoszczędzić czas i wysiłek, które musiałaby poświęcić na samodzielne pisanie treści. Możliwość zlecenia tej pracy specjalistom pozwala skoncentrować się na innych kluczowych aspektach działalności firmy.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas

Doświadczony zespół copywriterów to gwarancja dobrych tekstów
Doświadczony zespół copywriterów to gwarancja dobrych tekstów

Jeśli poszukujesz profesjonalnych copywriterów, którzy potrafią przekuć Twoje myśli w słowa o sile przekonania, jesteś we właściwym miejscu. Nasz zespół copywriterów to nie tylko twórcy treści, to dodatkowo prawdziwi artyści słowa, którzy potrafią wzmocnić Twoją markę i przyciągnąć uwagę klientów. Rozumiemy, że każda firma i projekt są wyjątkowe. Nasza praca zaczyna się od dokładnego zrozumienia Twojej marki, celów i oczekiwań. To pozwala nam tworzyć treści, które pasują jak łyse konie do rękawiczek.

Szanujemy Twój czas i Twoje terminy. Nasza praca jest zawsze terminowa i profesjonalna, co pozwala Ci skupić się na rozwoju swojego biznesu. Tworzymy treści, które przede wszystkim wyróżniają się na tle konkurencji i zostają w pamięci czytelnika.

Nasze słowa mogą zmienić sposób, w jaki Twoja firma jest postrzegana, i dodatkowo przyczynić się do wzrostu zysków. Razem możemy osiągnąć naprawdę znakomite wyniki. Copywriting stoi dla Ciebie otworem.

Treści indywidualne – wycena też 

Obecnie nasi klienci płacą od 500zł do 5000zł – miesięcznie.

Cena jest uzależniona od wielu czynników.

Wycenę dla każdego klienta musimy przeprowadzić indywidualnie.

Cena zależy od:

  • Ilości publikacji – najczęściej jest to nowy artykuł zgodny z SEO raz w tygodniu, czasem jednak klienci decydują się wydać na to mniejsze kwoty.
  • Stopnia skomplikowania artykułów – czasami jest potrzebna wiedza branżowa, specjalistyczna – nie zawsze mamy specjalistów z Twojej branży.
  • Wymogów dodatkowych – np. przygotowujemy dodatkowo grafiki ilustrujące artykuł.

Zapraszam do kontaktu w celu indywidualnej wyceny.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi z pasją, dla których profesjonalizm to priorytet. Dzięki nam Twoja firma może stać się bardziej atrakcyjna w oczach klientów.

Wyróżniamy się na tle konkurencji, ponieważ korzystamy z narzędzi do analiz, które pomagają nam podejmować świadome decyzje co do tonu, stylu oraz struktury naszej pracy.